Paylaşım 51.Bölge Sunucu Dosyaları

cloudf cloudf

xoenbutf

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Mar 10, 2021
2
2
22
Öncelikle Merhabalar,Bu gün 51.Bölge Zombie sunucu dosyalarını paylaşıyorum sebebi ise bana karşı yaptığı saysızılıklar vb,şeyler içinden istediğiniz scripti alıp startlayıp kullana bilirsiniz.
İyi forumlar

İndirme Linki :
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

VT :
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

• Beğen
  • Haha
Tepkiler: FDream ve Mertie

AlbatracZ

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Eyl 26, 2020
16
2
23
51. bölgeyi böyle büyütmeyin arkadaşlar gerek yok yani full server dosyası atsan bile indirmem.

SuperPolarsh

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Şub 20, 2021
21
0
21
51. bölgeyi böyle büyütmeyin arkadaşlar gerek yok yani full server dosyası atsan bile indirmem.
Dostum .lua dili nedir diye sorsam susar kalırsın ama kullanmam diyorsun bu gönderiyi görünce herhalde 51 paketini paylaşmışlar alıp satarım düşüncesine girmişsindir sen şimdi ben sana veririm para boşuna kendini heba etme satmakla filan : )

AlbatracZ

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Eyl 26, 2020
16
2
23
Dostum .lua dili nedir diye sorsam susar kalırsın ama kullanmam diyorsun bu gönderiyi görünce herhalde 51 paketini paylaşmışlar alıp satarım düşüncesine girmişsindir sen şimdi ben sana veririm para boşuna kendini heba etme satmakla filan : )
Bilgisayar Programcılığı okuyorum, Java,Javascript,c# ve konsol uygulaması ve son olarak da Lua ya hakimim. Tanımadan laf etmek kolay sizin için demi haha.

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli