Paylaşım Bayılma Scripti EgithbornV Tarzı.

cloudf cloudf
cloudf cloudf

Alpha

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
68
37
Script Kurulumu Tüm Scriptlerle Aynıdır.

ensure bayilma start bayilma tarzında server.cfg ten startlıyabilirsiniz.

'U' İle Bayılır 'E' İle Kalkarınız Basılı Tutmak Zorunda Kalmazsınız Bir Tuşa Basar Yatar Bir Tuşa Basar Kalkar xD

İndirme Linki:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

VirusTotal:

Resim:

Bana Ait Değildir.(y)

• Beğen
Tepkiler: kagan ve becha

Panzehir

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 7, 2020
58
6
yararlı paylasım tesekkür ederim gayet güzel ve sorunsuz dediği gibi basıyon yatıyo basıyon kalkıyor (y)

WWaulls

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 5, 2020
62
15
Kanka bayılma scriptinin birinde yatınca hiçbir şekilde hasar yememe bugu vardı, silah sıksan da tekmelesen de bayılınca hasar almıyordu. Bu bug fixli mi bunda?

Sens8

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
2
1
Basit gözüksede her sunucuda temel ihtiyaç. Güzel paylaşım.

• Sevdim
Tepkiler: Alpha

Alpha

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
68
37
Kanka bayılma scriptinin birinde yatınca hiçbir şekilde hasar yememe bugu vardı, silah sıksan da tekmelesen de bayılınca hasar almıyordu. Bu bug fixli mi bunda?
Şuanda elimde vds bulunmamakta hamachi yüklemediğim içinde localime arkadaşlarımı sokup denemedim ama sanırsam fix

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.