Ücretli Belli başlı tasarımlar yapıyorum

cloudf cloudf

zeustay

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 8, 2020
8
0
Yaptıklarım
-Logo
-Twitch tasarımaları(panel,yayın açık kapalı,profil afışi)
-Youtube tasarımları(logo,banner vs.)
-Daire şeklinde dönen logo
-Fivem tasarımları

*Discord Adresim:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

-Aşağıda bir kaç örnek koydum elimde olanlar bunlar(pc formatladım) daire logo isteğe bağlı şekilde ekteki gibi renklide olabiliyor after efect ile yaptığım videoyu ekleyemedim discord adresimde teslim edildikten sonra koyarım ordan ulaşabilirsiniz
fıçı renk.png
fuççu.png
para.png
LOGGG.png
zeuss.png

mia rp.png
EKİPMAN.png
Başlıksız-1.png

Son düzenleme:

shako1

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
67
16
İyi forumlar Hydradan örnek aldığın tasarımları belirtirsen daha güzel olur.

spanqe

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
102
93
Hydra eğitim videoları çekiyor. Bunu paylaşmak zorunda olduğunu düşünmüyorum. Yaptığı icraatlere bakılır bence. Eğitim aldığı yeri sorgulamak mantıksız geldi.

Ki şöyle bir açıklama yapmak isterim, ücretsiz after effects'in kendi verdiği preset efektleriyle edit yapıp bunları cuzi olmayan fiyatlardan satan arkadaşların yanında bu arkadaşın yaptığı normal karşılanabilir diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: zeustay ve Codein

shako1

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
67
16
Hydra eğitim videoları çekiyor. Bunu paylaşmak zorunda olduğunu düşünmüyorum. Yaptığı icraatlere bakılır bence. Eğitim aldığı yeri sorgulamak mantıksız geldi.

Ki şöyle bir açıklama yapmak isterim, ücretsiz after effects'in kendi verdiği preset efektleriyle edit yapıp bunları cuzi olmayan fiyatlardan satan arkadaşların yanında bu arkadaşın yaptığı normal karşılanabilir diye düşünüyorum.

İyi forumlar.
Dostum Hydrayı izliyor olması ve oradan birşeyler öğrenmesi gayet normal birşey sadece belirtmesini istedim büyütülecek birşey yok

• Beğen
Tepkiler: spanqe

zeustay

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 8, 2020
8
0
Orda yazdım pc formatladığım için elimde olanlar bunlar sadece bunları yapmadım yani elimde kalanlar bunlar başka şekilde hayal ettiğim gibi tasarımlar yapabiliyorum

zeustay

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 8, 2020
8
0

İyi forumlar.
Haklısınız ama yani elimde olanlar bunlar olduğu için attım teşekkür ederim düşünceniz için

zeustay

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 8, 2020
8
0
Dostum Hydrayı izliyor olması ve oradan birşeyler örenmesi gayet normal birşey sadece belirtmesini istedim büyütülcek birşey yok
Ben tel hydradan yapmıyorum kendi tasarladıklarımda var ama elimde kalan tasarımlar bunlar olduğu için attım örnek olarak yani tonlamama, işçiliğime bakılsın diye

Dehseat

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
31
13
Dostum tasarımların fazla başarılı değil yinede eline sağlık ama kötü. Kusura bakma

zeustay

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 8, 2020
8
0
videodan bakıp yapılan pardon yapılamayan tasarımlar
Kardeşim boş yapma istersen orda yazanı iyi oku diyorum ki elimde kalanlar bunlar 2 senedir küçük yayıncılılarla çalışıyorum bunlar son hydradan görüp denediğim burda laf yapıyorsun ya discordda gel senin daha iyi yaptıklarına bakalım kardeşim okuduğunu anlamadan boş yapmazsan sevinirim

B

becha

Ziyaretçi
Kayıtsız
Tartışma çıkarmaya gerek yok, sakin olun. zeustay zeustay yapabildiği tasarımları paylaşmış isteyen alır isteyen almaz.

• Beğen
Tepkiler: aspect ve zeustay

aficture

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 12, 2020
33
7
25
Adama video izleyip tasarım yapmış diyenlerin online bulduğu mascotların altına yazı oturtup satanlar olması peki... çok üzücü............. ortada bir emek var köstek olmak yerine destek olun bence bok gibi free vector tasarımlarınız ile kendinizi de allah sanmayın :)

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.