Paylaşım Bot ile Kullanıcı Bilgi Öğrenme

cloudf cloudf
cloudf cloudf

shorty

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
17
58
Selam dostlar bugün biraz sağdan biraz soldan toparladığım ve kendi yaptığım kullanıcı bilgi panosunu size sunmak istiyorum;

Bu ne işimize yarayacak?
derseniz, sunucunuza yeni katılıp şüphelendiğiniz bir kullanıcı hakkında bilgi edinmenize yarayacak.

Bir kaç görsel (birini etiketlemediğinizde, veya yanlış etiket attığınızda sizin bilgileriniz çıkacaktır)

Ekran Alıntısı.PNG Ekran Alıntısı2.PNG

Eğer kimin sorgulattığını öğrenmek istiyorsanız bunun üç dört hatta bir çok yöntemi var ben üç tanesini göstermek istiyorum;
".setFooter(message.author.tag, message.author.avatarURL)"
1'nci yöntem bu şekilde;
Ekran Alıntısı5.PNG
2'nci yöntemimiz ise şu şekilde;
.addField(`Sorgulatan Kişi:`, `${message.author}`)

Ekran Alıntısı6.PNG
ve son olarak;
.addField(`Sorgulatan Kişi:`, `**${message.author.tag}**`)
Ekran Alıntısı7.PNG
peki bu kodu nereye gireceğiz? dersenizde

Ekran Alıntısı3.PNG
tam olarak şuraya girmeniz yeterli olacaktır.

Eğer süre bazına takılan arkadaşlar olursa, setfooter veya addfield'in hangi kodu seçtiyseniz hemen altına geçip şunu yazması gerekecek;
.setTimestamp()
ve şu şekilde gözükecek;
Ekran Alıntısı2.PNG
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Eğer takıldığınız herhangi bir durum, bir konu olursa bana ulaşabilirsiniz. iyi forumlar

Son düzenleme:

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.