Ücretli ccript-gangnpc

cloudf cloudf

Cross

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
Eyl 1, 2020
73
17
22
Npc Gang
Hoodlara yerleştirilen npc sistemi.
Sıfırdan yazılmamıştır npc siz halini ararsanız eminim bulursunuz sadece ben npc leri tek tek ekledim ve animasyonlara sokup scripti daha da geliştirdim.Permli bir hale gelecek.
İstediğiniz hoodlara istek üzerine npc ler eklenir.Etrafta bulunan gang npc nin gelişmiş hali.
Yalnızca hoodlara değil South Side daki çoğu yere npc leri yerleştirir.Canlılık açısından.
Başka yerden indirio tek tek eklemekle uğraşmak istemeyenler açısından bir scripttir.​

Editlenebilir şeyler :
Npc lerin sinir yüzdeleri
Npc lerin hareket etmelerini kapama
Npc lerin canlarını değiştirme
Npc lerin animasyonları
Npc lere silah verme
Npc lerin kimlere saldıracağını ayarlama
Npc lerin aimleri
Npc lerin cesurlukları

Beğeneceğinizden eminim fiyatı da uygun yaptım.

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

nNight

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Kas 10, 2020
24
4
22
Acaba NPC'ler herkes ile senkronize mi ? Birde 2-3 kişi NPC'lerin bulunduğu yere girince çökme gibi problemleri var mı, ayrıca videoda resmon değerleri gözükmüyor nedir acaba ?

Cross

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
Eyl 1, 2020
73
17
22
Acaba NPC'ler herkes ile senkronize mi ? Birde 2-3 kişi NPC'lerin bulunduğu yere girince çökme gibi problemleri var mı, ayrıca videoda resmon değerleri gözükmüyor nedir acaba ?
Npc ler senkronize.Herhangi bir çökme problemi yok.En azından alanlar ve ben şu ana kadar yaşamadık.Resmon değerleri 100 npc de maksimum 0.03 olmuştur.

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli