Ücretli Çete Kıyafetleri | Sunucunuza özel oyun içi tasarımlar |

cloudf cloudf
cloudf cloudf

Mnior26

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 7, 2020
17
2
Öncelikle merhaba ben Ömer , 16 yaşındayım ve yaklaşık 2 senedir ps üzerinden kendimi geliştiriyorum , genel olarak sunucu logoları , bannerları , launcher tasarımları dışında , oyun içi billboard tasarımı , banka tasarımı , polis arabaları için sticker tasarımı , takım formaları ve gangler için kıyafet tasarımı yapıyorum. Aşağıda bazı yaptığım tasarımlar var hepsi kendi yaptığım çalışmalardır ve kişiye özel değişebilir ;
Fiyatları öğrenmek için discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz Minor#2426

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Emirhan

Mnior26

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 7, 2020
17
2
Bu paylaştığım tasarımlar bana aittir herhangi bir şekilde paylaşılması veya ücret karşılığı satılması yasaktır

Dehseat

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
31
13
hocam kıyafetler çok pahalı indirim tarzı şeyler yapıyor musunuz?

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.