Paylaşım CSS'İ DÜZENLENMİŞ TASKBAR

cloudf cloudf
cloudf cloudf

adexy

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
40
34
Herkese merhaba ben ADEXY, paylaşacağım script css'i düzenlenmiş "aex-bar" adında geçmektedir
scriptin kodlarının gizli olması şu sebeptendir.

Karşılık beklemeden yaptığım ve paylaştığım bu script gerizekalı insanların yapıcı olmayan "ben yaptım vs" gibi yorumlarına kapalıdır, bu yüzden scriptin kodları gizlenmiştir klasörün ismini vesaire değiştirirseniz çalışmaz.

Kod:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol
bu şekilde istediğiniz eylemin altında kullanabilirsiniz, 2500 yazan kısmını ayarlayarak barın süresini uzatıp,kısaltabilirsiniz.

unknown.png

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

yardımları için exx exx 'e teşekkür ederim.

Son düzenleme:

adexy

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
40
34
hangi eylemlerin progbarı var?
exports["aex-bar"]:taskBar(2500, "Kart Veriliyor! ")
bu şekilde istediğiniz eylemin altında kullanabilirsiniz, 2500 yazan kısmını ayarlayarak barın süresini uzatıp,kısaltabilirsiniz.

Fas123

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
22
7
adexy adexy öyle bir hata alıyorum herhangi bir bilgin varmı ?

Fas123

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
22
7
adexy adexy hayır dolmuyor örnek verirsek rolexsell e ye basıyorum fakat gelmiyor.

adexy

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
40
34
Rolexsell'de exportlanan kısmı bana atar mısınız? Normalde script'de server side yoktu kendimiz ekleyip lisansladığımız için cmd üzerine öyle bir print gönderiyor, o hata gelse bile çalışıyor, exportlanan kısmı atarsanız yardımcı olabilirim.

exx

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
28
10
sanırım rolexsellde yanlış exportlama var

B

becha

Ziyaretçi
Kayıtsız
Hocam eklentinin açık koynak kodlarının DM üzerinden yollar mısınız ?
Ayrıca _resource.lua içerisinde yanlış exportlama var
Kod:
bu şekilde değil
Kod:
bu şekilde olması gerek.

exx

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
28
10
demek istediği şu __resource.lua içerisine girin export"taskBar" kısmını export"aex-bar" yapın

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.