Dev. Arıyorum (DEV) EKİP ARKADAŞI ARIYORUZ.

cloudf cloudf

grdap

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 8, 2021
1
0
31
Yaş Sınırlaması : +18
İstediğiniz Günlük Online Süre : +7-8 saat
Aradığınız Özellikler : Script yazmasını az çok bilen, paket oluşturabilecek ve yardım edebilecek.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) :Grdap#9718
Diğer / Ek :

Merhabalar, normalde C# ile uğraşan bilgisayar mühendisiyim. 2 senedir RP ile uğraşan birisiyim. Arkadaşım ile birlikte yaklaşık 1 ay önce hem bir şeyler öğrenmek hem de hobi amaçlı fivem sunucu için paket oluşturma olayına girdik. Bu iş bittiğinde ileride sunucu açabiliriz. Başladığımızdan beri sürekli araştırıyoruz ve bir şeyler deniyoruz. Az biraz script yazmasını öğrendim. Sonuç olarak bizlere bu yolda yardım etmek isteyen bize bu camiayı anlatacak, bizimle birlikte paket oluşturmaya yardım edecek, script yazmasını bilen, entegre-fix yapabilen bir developer arıyoruz. İlgilenenler discord üzerinden iletişime geçebilir.

Not: Kendi çıkarlarını düşünen ve birlikte çalışmaya uygun olmayan kişileri istemiyoruz. Asıl odağı insanlara yardımcı olabilmek aynı zamanda kendini de geliştirmek isteyenlere kişileri aramaktayız. Donanım kısmında sorunumuz yok, Fransa'da OVH firması içerisinde kendi makinemiz bulunmaktadır.

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli