Geliştirici Destek Disc-İnventory hakkında

cloudf cloudf
cloudf cloudf

HeJa

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
71
10
Forum üzerinde paylaşılan disc envanterinin kurulumunu başarılı bir şekilde gerçekleştirdim motel yatak aldı ve çekmecesini entegre ettim fakat bir sorun yok gibi gözüküyor ama cmd ekranında şöyle bir hataya rastladım gözüken bir sorun yok ama kaynagını öğrenmek isterim .

test123123.png

HeJa

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
71
10
SCRIPT ERROR: @disc-inventoryhud/server/drop.lua:26: attempt to call a nil value (field 'print')
> ref (@disc-inventoryhud/server/drop.lua:26)
> setImmediate (@mysql-async/mysql-async.js:14431)

morpheause

Admin
Admin
Developer
Nis 30, 2020
351
195
Server/drop.lua da 26. satırın dahil olduğu fonksiyon event vs ne varsa onu atman gerek bu şekilde bir yorum yapamayız.

morpheause

Admin
Admin
Developer
Nis 30, 2020
351
195
weight satırı gördüm düzenleyen kişiye sorabilir misiniz bunu sanırım drop kısmını bozmuş

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.