Paylaşım /doktor Eklentisi

cloudf cloudf
cloudf cloudf

aspect

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
14
36
İhtiyacı olabilecek arkadaşlar için /doktor eklentisini paylaşmak istedim. Script basitçe öldüğünüz zaman /doktor yazarak NPC bir doktor spawnlıyor ve yanınızda gelip sizi revivelayıp gidiyor. Geldiği aracı ve ücretini v.s değiştirebiliyorsunuz hepsini tek tek yazdım zaten aşağıdan okuyabilirsiniz.

İsterseniz doktorun ismini ve sayısını arttırabilirsiniz, scriptin çalışması için mythic_notify kurulu olmalı, dosyaları atıp start ya da ensure vermeniz yeterli. Metinler için maalesef bir locales dosyası yok. Scriptin içinden editlemeniz gerekiyor, nasıl çalıştığına dair bir video bıraktım.

Kod:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol
Kod:
Kod:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

spanqe

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
102
93
Çok güzel paylaşım, arıyordum burada buldum. Ellerine sağlık dostum ?

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.