Sunucu Arıyorum Ekibimizle PD rolü yapabileceğimiz bir sunucu arıyoruz.

cloudf cloudf
cloudf cloudf

spaxe

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 7, 2020
12
3
Selam arkadaşlar, ekibimizle bir süredir PD rolü olabileceğimiz sunucu arayışındayız . Daha önce bir çok kez bu rolü yaptık ve tecrübeliyiz. Amerikan polisliğini biliyor ve ona göre yapıyoruz. 12 kişilik ekibimizin genel özellikleri, +17 Yaş ve 700+ FiveM saati, Ekip olarak gireceğimiz sunuculardan da elbette beklentimiz var. Beklentilerimizi aşağıda belirtiyorum. Sunucusuna güvenen kişiler ulaşabilir. Herkese iyi günler, iyi formlar dilerim.

25+ Aktif Oyuncu
Kaliteli scriptler, kaliteli rol seviyesi
Sosyal Rol odaklı sunucu
Kara Para,illegalde blips, kartel-aile-mafya olmayan

Sunucular arıyoruz. İlgilenen arkadaşlar için iletişim:

discord: spaxe#8205

spanqe

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
102
93
Umarım gittiğiniz sunucuda 2. günü getirirsiniz. :)

Alp

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 8, 2020
163
8
Aktiflik kriteri dışında sizlere imkan sunabiliriz aktifliğimizin 4-11 olma sebebi sunucumuzun daha dün açılması sunucumuzun gelişmesi için sunucumuza gelebilrsinz Alp#4009 discord hesabıyla iletişime geçerek sunucumuz hakkında bilgi alabilirsiniz

TR|Black

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Eyl 18, 2020
15
0
22
> CoRP V3 Olarak Temiz Bir Başlangıç Yapma Kararı Aldık
> Sunucumuzun Bazı Özelliklerini Aşağıda Görebilirsiniz
>
> ? Tokovoip ⚙ Launcher
> ?‍?‍? İlgili Yetkili Kadrosu ?Hızlı Kayıt
> ? Kaliteli Scriptler ?Hatasız Kasaba Paketi
> ? Yüksek Fps ? Sağlam Ekonomi
> ?‍?‍? Aile Ortamı ? Kartel Ve Baron Yok
> ? Gun RP Karşıtı Sistem ?Sosyal Rol
> ? Kasaba Sitemi ? Slotlu Envanter
> ? Hatasız Telefon ? Meslek Alımları Açık
> ? Discord Linkimiz
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

> İletişim: Talha#1905

c1nc1hoca

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Eyl 14, 2020
1
0
19
günlük +50 aktif kaliteli sunucu arıyosan discord.gg/omenroleplay mülakatta bekliyor olacağız

denizfen3r1

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Tem 1, 2020
7
0
31
Second life Role Play

-Baron / Kartel ve aile gibi olusumlar yok.

-para ile sunucumuzda hamburger dahi satin alamassiniz.

-john wick filmini izledinizmi ? izleyseniz illegal duzenimiz hakkinda en azindan biraz bilgi edinmis sayilirsiniz.

-hard / arcade rp arasindayiz yeri geldiginde eglenceli yeri geldiginde ciddi ve stresli roller donuyor.

- Discord :

- TANITIM :

KellyG

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Kas 9, 2020
8
3
21
- Gelişmiş motel sistemi

- Kuyumcu soygunu

- Optimize modlu araçları

- İtem Gang bandanaları

- Gelişmiş Polis Tableti

- Valeli, borsalı telefon.

- İlgili yönetim

- Aile, mafya, kartel yok.

- Özgün Scriptler

- Son donanım makine

- Çeteler boş

-LSPD alımları açık
-Gelişmiş log sistemi!
-Gelişmiş şehir sistemi!

Davetlisiniz kardom

Dvinity

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Kas 16, 2020
10
0
20
Merhaba dostum. Halan bir sunucu arıyorsanız, Cristo RP'ye sizleri de bekliyoruz. Sunucu hakkında birkaç şey söyleyecek olursam:

1-)
Cristo Roleplay Sunucusu "Hardcore RP" kategorisindedir ve hikaye ABD'nin San Andreas eyaletine bağlı, Los Santos şehrinin bölgelerinde geçmektedir. Arcade,Fun v.b. bir sunucu arıyorsanız, altta yazılanları okumanıza dahi gerek yoktur. Sizler zaten bizlere uygun değilsinizdir. Bu sayfayı hemen kapatınız. Amacımız; Gerek Illegal gerek de Legal mesleklerin ortaklaşa çalışıp, Hardcore bir şekilde rollerini yapmaları, sosyalliklerini korumalarıdır.

2-) Çeteler, Aileler gibi bir çok kavram elbette ki bizlerde bulunmaktadır. Fakat bu gruplar asla GunRP çeviremezler, şehrin kuralları dışına çıkamazlar.

3-) Sunucu alımlarında 18 yaş koşulu her ne kadar zorunlu kılınsa da, Gerçekten bir hikayesi olan ve Rol yapmak isteyenler her zaman bizimle birlikte olabilir. Sizlerden asıl beklentimiz olan, yine sizlerin kalitesidir.

Bizler yönetim olarak, rol kalitesini belli bir seviyenin üstünde tutmayı ve oyuncuların eşit şartlarda, dışlanmadan rol yapmasını istiyoruz.

◆ Sunucumuzdaki scriptlerin kalitesi sebebiyle gelen her oyuncumuzun 90+ FPS alacağına inanıyoruz ve bunu da stabil olarak görmekteyiz.

◆ Sunucumuz yeni olduğu için belki sizlerin aktiflik sayısını karşılamasa da, aktif ve ilgili yönetim ve hardcore inancı sayesinde iyi yerlere geleceğimize inanıyoruz.

LPSD Özellikleri:

1-) Faturalandırma sistemi
2-) Gelişmiş polis tableti.
3-) Güncel araç ve kıyafetleri
4-) PD özel garaj
5-) Kaliteli bir yöneticisi ve USA kolluk kuvvetleri sistemine ciddi anlamda hakim ve kurallarını bilen bir şef.

Bu ve daha fazlası için sunucumuzu ziyaret edebilirsin dostum.

Discord: dvinity#0865
Sunucu:

zEdward

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Eki 24, 2020
3
0
21
SYNC ROLEPLAY ━ P2W YOK !, ━ Modlu Araç YOK !, ━ Madde X, ━ Npcler Açık, ━ Düz Kontak sistemi, ━ Gang için rolex ticareti sistemi, ━ Gang için Bandana sistemi, ━ Arcade Sunucu, ━ Aile , Mafya , Baron , Kartel sistemi YOK !, ━ Disc Envanter, ━ Gerçekçi Ekonomi, ━ Geliştirilmiş Motel Sistemi, ━ Geliştirilmiş ve sorunsuz Banka, ev soygunları, ━ Türkiyedeki en çeşitli kıyafet menüsü, ━ Gelişmiş F3 menü ve Home menü, ━ Özel, PD SD ve EMS kıyafet ve araç çeşitliliği, ━ Sorunsuz Legal Meslekler, ━ 7/24 Aktif Ticket Sistemi, ━ Kaliteli oyuncular, ━ Sosyal RP ağırlıklı, ━ Crosshair YOK !, ━ Yeni Nesil HUD , ━ Çöp Karıştırma sistemi

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.