Paylaşım Emote ve Animasyonları Ayarlanmış NP-MENU

cloudf cloudf
cloudf cloudf

MOXHA

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
178
20
Evet Selamlar, Bugün öğrendiğim np-menüye fonksiyon atama ile küçük yaptığım şeyleri paylaşmak istedim

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Türkçedir belirteyim :)

VT

+++ Scripti Yüklediğiniz Zaman Şunları Yapmadığınız Takdirde Çalışmayacaktır!
AMBULANCE.JOBUN içine girip __resource.lua'nın içine girip bunu ekleyin
exports {
'GetDeath',
}

ardından client main lua ya girip en aşşağıya

function GetDeath()
if IsDead then
return true
elseif not IsDead then
return false
end
end

bunu ekleyiniz.

Son düzenleme:

Alpha

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
68
37
Başlığada Yazdığım gibi Yüz ifadesi ve Yürüyüş Stilleri
Onlar zaten base halindede entegreliydi önemli olan meslekler ve bir kaç komut ben yaptım yakında paylaşmayın düşünüyorum ama ginede bazı insanlara yardımcı olmuş olabilirsin. Aynı zamanda farklı bir forum adresinde bu ingilizce olarak paylaşımıştı ama türkçeleştirip emek vermişsin. (y)

MOXHA

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
178
20
Onlar zaten base halindede entegreliydi önemli olan meslekler ve bir kaç komut ben yaptım yakında paylaşmayın düşünüyorum ama ginede bazı insanlara yardımcı olmuş olabilirsin. Aynı zamanda farklı bir forum adresinde bu ingilizce olarak paylaşımıştı ama türkçeleştirip emek vermişsin. (y)
Forumda yoktu bende ekliyim dedim boş boş direk eklemektense bari birşey yapıyım dedim :) yorumun için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Alpha ve Sydres

Alpha

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
68
37
Forumda yoktu bende ekliyim dedim boş boş direk eklemektense bari birşey yapıyım dedim :) yorumun için teşekkürler
Sorun değil yinede teşekkür etmiştim sana zaten sonuçta sende türkçeye çevirmişsin bu forumdaka değil zaten
diye demiştim biraz dikkatli okusaydın iyi olurdu ama tekrar sağol başarılar iyi forumlar.

Alp

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 8, 2020
163
8
Gekersinimleri nedir
Evet Selamlar, Bugün öğrendiğim np-menüye fonksiyon atama ile küçük yaptığım şeyleri paylaşmak istedim

Türkçedir belirteyim :)

VT

+++ Scripti Yüklediğiniz Zaman Şunları Yapmadığınız Takdirde Çalışmayacaktır!
AMBULANCE.JOBUN içine girip __resource.lua'nın içine girip bunu ekleyin
exports {
'GetDeath',
}

ardından client main lua ya girip en aşşağıya

function GetDeath()
if IsDead then
return true
elseif not IsDead then
return false
end
end

bunu ekleyiniz.
gereksinimleri nedir

MOXHA

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
178
20
Alp Alp hm nasıl yani ? bir gereksinimi yok sadece ambulance jobda ufak bir ekleme yapıyorsunuz.

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.