İstek/Öneri Farkli Saclar

cloudf cloudf

Sweet

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
231
49
Merhaba Dostlarim ellerinde oyunun orjinali disinda olan modlu saclarin pakrti vb.si olan atabilme sansi varmi . iyi forumlar

flex

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
147
80
bir çoğu gta5 mods üzerinde bulunmakta zaten oradan indirip kullanabilirsin

flex

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
147
80
kurulumunu nasil yapacagim peki?
Benim de internetten toplayarak oluşturduğum bir saç paketim var ancak sadece erkek saçları mevcut.İstersen alıp kullanabilirsin.
Ayriyeten özel olarak kıyafetler de tasarlıyorum ancak onlar ücretli daha detaylı incelemek istersen discord sunucumuza gelebilirsin.
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

flex

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
147
80
paylaştığım linkte bir kaç saçı silmeyi unutmuşum kusura bakmayın arkadaşlar. ?

flex

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
147
80
Benim de internetten toplayarak oluşturduğum bir saç paketim var ancak sadece erkek saçları mevcut.İstersen alıp kullanabilirsin.
Ayriyeten özel olarak kıyafetler de tasarlıyorum ancak onlar ücretli daha detaylı incelemek istersen discord sunucumuza gelebilirsin.

(diğer linkteki bir kaç saç oyunun texturelerini bozmakta o yüzden bunu kullanmanız daha sağlıklı olur)

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.