Paylaşım FiveM Hazır Paket Dolu Dolu ve Ücretsiz

cloudf cloudf
cloudf cloudf

aspect

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
14
36
Paket pek güncel değil fakati istediğiniz gibi kullanabilirsiniz, içinde kullanılmayan ve aktif olmayan ve dediğim gibi istediğiniz gibi kullanabileceğiniz scriptler bulunuyor. Yeni başlayan arkadaşlar için yol gösterici olabilecek güzel bir paket. Tamamen ücretsizdir ve üzerinden para kazanmaya çalışmak büyük saygısızlıktır. Paketin DB'si paketin kendi içinde bulunuyor. server.cfg'nin içinde değiştirilmesi gereken şeylere bunudeğiştir v.s yazdım onları editlemeyi unutmayın :)

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Sıkıntısı olan arkadaşlar discord üzerinden ulaşabilirler elimden geldiği kadar yardımcı olacağım :)

Klauss

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
167
43
Paket pek güncel değil fakati istediğiniz gibi kullanabilirsiniz, içinde kullanılmayan ve aktif olmayan ve dediğim gibi istediğiniz gibi kullanabileceğiniz scriptler bulunuyor. Yeni başlayan arkadaşlar için yol gösterici olabilecek güzel bir paket. Tamamen ücretsizdir ve üzerinden para kazanmaya çalışmak büyük saygısızlıktır. Paketin DB'si paketin kendi içinde bulunuyor. server.cfg'nin içinde değiştirilmesi gereken şeylere bunudeğiştir v.s yazdım onları editlemeyi unutmayın :)

Sıkıntısı olan arkadaşlar discord üzerinden ulaşabilirler elimden geldiği kadar yardımcı olacağım :)
Screenshot_1.png
böyle bir hata alıyorum nasıl düzelte bilirim?

avrill

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 5, 2020
17
16
Çok sağolasın işime yaradı valla 0 hata yüksek kalite

spyisgoood

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Ağu 30, 2020
3
1
29

LİNK ALLAH TARAFINDAN KALDIRILMIŞ BİLGİN OLSUN

Alveix

Admin
Admin
May 6, 2020
568
211
aspect aspect 24 saat içerisinde linki yenileyiniz.

aspect

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
14
36
En kısa zamanda daha iyi bir şekilde yeni konuda paylaşacağım. O yüzden linki yenilemiyorum, beklemede kalın.

XATAR

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
Eyl 5, 2020
57
11
19
İyi Çalışmalar Kolay Gelsin Umarım Paketiniz İyi Şeyler İçin Kullanılır

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.