Geliştirici Destek Fivem key

cloudf cloudf
cloudf cloudf

spanqe

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
102
93
Test için localhostumda açtığım sunucuda key patlayıp duruyor. Heartbeat alamıyorum veya key hatası alıyorum. Ne yapmalıyım? 32lik free key almam lazım alamıyorum laneti...

B

becha

Ziyaretçi
Kayıtsız
Tam olarak aldığınız hatayı atarsanız yardımcı olabiliriz.

spanqe

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
102
93
Heartbeat attığında cevap almıyor, bu sebepten sunucuya bağlanamıyorum. Veya cfg açılırken key hatalı hatası alıyorum.

HeJa

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
71
10
Hamachi ile kullanıyoruz bugün 1 kez patladı uzun zamandır böyle bir sorun yoktu

B

becha

Ziyaretçi
Kayıtsız
Heartbeat attığında cevap almıyor, bu sebepten sunucuya bağlanamıyorum. Veya cfg açılırken key hatalı hatası alıyorum.
Sunucunuz eğer yurtdışı lokasyona kapalı ise böyle bir problem oluşmuş olabilir.

Hamachi ile kullanıyoruz bugün 1 kez patladı uzun zamandır böyle bir sorun yoktu
Bazen fivemin kendi keymaster serviside düşebiliyor hata sürekli devam ediyorsa problem sizlik olabilir.

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.