Paylaşım fizzfau-gps [OneSync Infinity]

cloudf cloudf

fizzfau

Aktif Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
105
102
fizzfau.site
Öncelikle merhabalar

Artık fivem platformunu bırakma kararı aldım ve güzel bir paylaşımla ayrılmak istedim.
Uzun zamandır infinity yapısına uygun gps arayanları görüyorum.
Ben de hem bu arkadaşların ihtiyaçlarını karşılamak hem de güzel bir paylaşımla veda etmek için
uzun zaman önce yazdığım infinity uyumlu gps'i paylaşıyorum.

Download

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Scripti indirdikten sonra config.lua üzerinden kolayca tüm düzenlemeleri yapabilirsiniz.
Her şey yeterince açık bir şekilde dosyanın içinde zaten yazıyor.

Not: Infinity sebebiyle araçların grupları çekilemediğinden dolayı binilen araç motor da olsa helikopter de olsa
otomobil ikonu ile gözüküyor. Dilerseniz bu özelliği yine config.lua üzerinden kapatabilirsiniz.​

Gaijiin

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
Tem 11, 2020
118
23
fizzfau fizzfau Kendine iyi bak tekrar görüşmek dileği ile

WHTS

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 7, 2021
91
15
21
Kardeşim ben bir kaç haftadır bu pp yi kullanıyorum istediğim pp yi koyabilirim sonuçta ppdeki fizzfau değil
Kardesim ne havalandin direkt ? Galiba Saka Diye Birsey Anlamiyorsun Bana Kardesim Demende Ayri Sacma. Ilk Önce Saygi Ögren Fizzfau pp yi coktan kullaniyor saka yaptim.

Kardesim Sakiz Var 80 Tl Alican mi ?

Aurow

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Ara 30, 2020
35
5
23
Kardesim ne havalandin direkt ? Galiba Saka Diye Birsey Anlamiyorsun Bana Kardesim Demende Ayri Sacma. Ilk Önce Saygi Ögren Fizzfau pp yi coktan kullaniyor saka yaptim.

Kardesim Sakiz Var 80 Tl Alican mi ?
Tamam WHSTS 'BEY' o kadar atıp tutuyodun kaç gündür yapamıyorsun neyse birşey demiyorum.

WHTS

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 7, 2021
91
15
21
Tamam WHSTS 'BEY' o kadar atıp tutuyodun kaç gündür yapamıyorsun neyse birşey demiyorum.
hahahahhah nerden biliyorsun yapamadigimi. 80 Satirlik adam polis aracinin icindeyse blip olusturuyorsun tek olay bu gelip 60 satirlik kodu 80 tl ye satiyorsun . Kardesim Sakiz Var 80 Tl Alican mi ? ben bunu diyince neden ustune alindin onuda anlatirmisin ? Anlamis degilim. Ayni Kalibrende olmayna insanlar hakkinda saygili konus.

Aurow

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Ara 30, 2020
35
5
23
hahahahhah nerden biliyorsun yapamadigimi. 80 Satirlik adam polis aracinin icindeyse blip olusturuyorsun tek olay bu gelip 60 satirlik kodu 80 tl ye satiyorsun . Kardesim Sakiz Var 80 Tl Alican mi ? ben bunu diyince neden ustune alindin onuda anlatirmisin ? Anlamis degilim. Ayni Kalibrende olmayna insanlar hakkinda saygili konus.

WHTS ‘BEY’ ben 1 fiyatta emin değildim 2 script zaten her zaman öyle kalmayacak aklıma her fikir geldiğimde güncelleme getiriyorum mesela şuan nui üzerinde çalışıyorum (WHTS ‘BEY’ anlamasanda olur knk) ayrıca 80 değil 450 satır script) sanada şuan gayet saygılı davranıyorum ama sen bilirsin WHTS. Adamın veda konusunu güzel lekeledin

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli