Paylaşım Fotoğraflı Kıyafet Mağazası

cloudf cloudf
cloudf cloudf

Sens8

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
2
1
Merhaba öncelikle belirtmek isterim ki script benim tarafımdan yapılmadı. Ben sadece scripti Türkçeleştirdim ve sizi az da olsa zahmetten kurtarmak istedim aynı zamanda scriptten haberi olmayan kişiler için de iyi olacağını düşündüm.

Scriptin işlevi fotoğraflarda da göreceğiniz gibi kıyafet mağazasını fotoğraflı hale getirip işinizi kolaylaştıracak.

UYARI : Eğer sunucunuzda modlu kıyafetler var ise (bkz. EUP) bunlar fotoğrafta gözükmeyecektir bu sebeple karışıklığa sebep olabilir sunucusnda modlu kıyafet kullananların kullanmasını önermiyorum.

----------------------
Gerekli Eklentiler:

• Skinchanger
  • esx_skin (or skincreator)
  • esx_datastore
  • esx_property
----------------------
Kurulum :
Verilen dosyaları [esx] klasörüne attıktan sonra server.cfg'den start esx_newaccessories ve start esx_np_skinshop_v2 komut satırlarını girmeniz yeterli olacaktır.

Discord: Sens8#1668

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Not: Bu konuyu başka bir forumda da paylaştım ancak ismim farklı bu yüzden lütfen oradan görüp burada "ÇALINTI KONU" demeyiniz.

Ekli dosyalar

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.