Geliştirici Destek GENEL HATALAR

cloudf cloudf

piex

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Şub 17, 2021
3
0
19
Merhabalar Sunucumda Belli Başlı Hatalar Almaktayım CF De Paylaşılan Temel Bir Paket İndirdim İndiriğim Paketin Linki
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
Datası
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
Paketin kurulumunda bir sıkıntı yok fakat beli başlı hatalar aldım örnek olarak :

1-M3 invemtory (datalarını kontrol ettim lua 42. satırdaki yazan datalar database de kurulu.)

görseli:

2- Sv ye ilk girdiğimizde skin ekranına geçiyor direk cmd den kontrol ettiğimde mdt diye bir script hata vermiş tam olarak onu anlamadım gene dataya yönlendirdi beni heidisql deki data ile kontrol ettim bir sıkıntısı yok tabloda;

görseli:

3- Es_extended da yazan commads ların yetkilerini kendimize versek bile sv de kullanamaıyoruz verme şeklimiz setgroup id admin şeklinde (admin yazmakta commads lua da)

4- Birkaç scriptti de bulamıyorum hatası veriyor ama ressource kısmında var bu dosyalar (bunu kendim çözebilirim sanırım)

bana bu konularda yardım edebilirmisiniz

Wessy

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 31, 2020
31
2
SQL de
m3_inv_stashs , m3_inv_gloveboxs ve m3_inv_trunks tabloları var mı

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli