Paylaşım Günlük limit

cloudf cloudf
cloudf cloudf

ZhoNNz

Aktif Üye
CF Kullanıcı
May 1, 2020
197
134
www.khchosting.com
Esx_jobs'un içeriğini buradan indirdiğiniz günlük limit'i değiştiriniz

Kod:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol

İlk önce veritabanınıza bunu ekleyiniz
Ardından esx_jobs'u içeriğini Link'den indireceğiniz eklenti ile değiştirin

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

YEDEK ALMAYI UNUTMAYINIZ

scripte server/main.lua kısmında da limit kısmını dilediğince editleyebilir siniz

Son düzenleme:

OnurCn

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 29, 2020
103
5
Dediğiniz herşeyi harfiyen yaptım fakat hata alıyorum. Aldığım hata fotoğraftaki gibi. Ayriyetten disc-inventoryhud kullanıyorum çözümü nedir? unknown.png

Orion

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 5, 2020
240
37
hobi mesleklere (balıkçılık vs.) bunu nasıl entegre edebilirim

OnurCn

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 29, 2020
103
5
Balıkçılığa bunu nasıl entegre edebiliriz ? Elinizde entegreli balıkçı var mı ? [ Hobi olarak ]

gireleon

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 8, 2020
36
1
Satış kısmında tek tek satmak yerine dialog menü açılıp orada toplu satış yapabilmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim çok denedim araştırdım ancak bulamadım yardımcı olur musunuz? Ayrıca günlük limit sıfırlanmıyor aradan 2 gün geçti ancak hala günlük limiti doldurdunuz hatası alıyorum

ZhoNNz

Aktif Üye
CF Kullanıcı
May 1, 2020
197
134
www.khchosting.com
Crondan 23 :00 ı deneyin dialog kısmına gelirsek esx.menu.open.dialog tarzı bir şey olması gerek hatırlamıyorum o fonksiyonu deneyın

Nazmi

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Tem 7, 2020
4
1
20
Esx_jobs'un içeriğini buradan indirdiğiniz günlük limit'i değiştiriniz

Kod:

İlk önce veritabanınıza bunu ekleyiniz
Ardından esx_jobs'u içeriğini Link'den indireceğiniz eklenti ile değiştirin

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

YEDEK ALMAYI UNUTMAYINIZ

scripte server/main.lua kısmında da limit kısmını dilediğince editleyebilir siniz
3 gün geçti ama günlük limit sıfırlanmıyor

OnurCn

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 29, 2020
103
5
satış yerinde direk satması yerine esx_menu_dialog açılması ve oraya girdiğimiz değer kadar satılmasını istiyorum . nasıl yapabilirim

• Beğen
Tepkiler: Orion

Hiryuin

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
Tem 5, 2020
129
24
19
Günlük limit olayını james fishinge de koymaya çalıştım fakat çuvalladım galiba yardımcı olabilir misiniz ?

Kod:
Kod:
şeklinde yaptım ama E ye basınca ped bana dönüyor 1-2 saniye donuyor karakter fakat satış gerçekleşmiyor

doctornes

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Tem 7, 2020
30
1
21
Satış yaparken üzerindeki itemleri başkasına verirsen satmaya devam ediyor ve itemler karşıdaki kişiye geçiyor. Satış menüsünün değişmesi lazım bence.

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.