Paylaşım İstenilen mesleğe uyarlanabilen itemli gps

cloudf cloudf

morpheause

Admin
Admin
Developer
Nis 30, 2020
352
195
  • GPS kodu girerek açılır.
  • Gps üzerinizden gittiğinde kişinin blipi tüm herkesten gider.
  • Configten blipin büyüklüğü(scale) ve mesleklerin renkleri ayarlanabilir.
  • 5 saniyede bir blipler güncellenir.
  • /gpskapat komutu ile hızlıca gps kapatma özelliği

İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
/
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Databasede items tablonuza gps adında item ekleyip configi düzenleyerek kullanabilirsiniz.

Edit: Uzun süredir üzerinde değişiklik yapmadım hataları olabilir konu altından söylerseniz çözebilirim.

Son düzenleme:

morpheause

Admin
Admin
Developer
Nis 30, 2020
352
195
Bu malum sunucuda ki f6 Telsiz kodu mu ?
Bahsettiğin sistemi bilmiyorum, attığım scriptte blipte çıkan kodunu kendin belirleyebiliyorsun. Mesela a46 yazdın gps i açarken blipte [a45] - Karakter İsim Soyisim şeklinde çıkıyor. kagan kagan uzun süredir kullanıyor bliplerin ss ini atabilir bence

flatron1903

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 7, 2020
41
6
Dediğim sistem şu. Polis F6 Menüsünde Telsiz kodu adlı bir title var.O titleyı açtığında dialog menüsü açılıyor ve dialog menüsüne dediğiniz gibi A-10, A-45 - Karakter İsim Soyisim yazılıyor ve çıkan blipler dialog menüsüne yazılan kod ile gözüküyor.Galiba sistem aynı :D kagan kagan ssleri bekliyorum.

gireleon

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 8, 2020
36
1
F flatron1903 o dediğin de aynı olay zaten. bu item şeklinde kullanılabilir istersen oraya entegre et f6'dan bastığında çalışsın KOD belirle gpste o kod görünsün.

morpheause morpheause Eline sağlık bi inceledim ama deneme fırsatım olmadı sorun çıkacağını zannetmiyorum gayet güzel görünüyor. Bunu çalıştırdığımızda polisin ve emsnin kendi gps sistemlerini devre dışı bırakacaz galiba değil mi?

super

sup
CF Kullanıcı
May 12, 2020
36
75
Ekran görüntüsü bu şekilde
1592499273260.png

Son düzenleme:

morpheause

Admin
Admin
Developer
Nis 30, 2020
352
195
F flatron1903 o dediğin de aynı olay zaten. bu item şeklinde kullanılabilir istersen oraya entegre et f6'dan bastığında çalışsın KOD belirle gpste o kod görünsün.

morpheause morpheause Eline sağlık bi inceledim ama deneme fırsatım olmadı sorun çıkacağını zannetmiyorum gayet güzel görünüyor. Bunu çalıştırdığımızda polisin ve emsnin kendi gps sistemlerini devre dışı bırakacaz galiba değil mi?
Aynen devredışı bırakman gerekiyor

Deimos

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 18, 2020
56
6
Elinize sağlık güzel olmuş fakat bir sorum olacak içinde sql yoktu item olarak çalışmıyor nasıl aktif ediyoruz mesleğemi entegreli direk ?
Çünkü orda Karakter ismi soyismi yazın vs. demişsinizde

morpheause

Admin
Admin
Developer
Nis 30, 2020
352
195
Elinize sağlık güzel olmuş fakat bir sorum olacak içinde sql yoktu item olarak çalışmıyor nasıl aktif ediyoruz mesleğemi entegreli direk ?
Çünkü orda Karakter ismi soyismi yazın vs. demişsinizde
İtem olarak gps adında item oluşturun kullana sürükleyerek menü kısmını açabilirsiniz. Meslek kısmı configten düzenleniyor.

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.