Geliştirici Destek Item gelmeme

cloudf cloudf

Biryardımsever

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 5, 2020
58
7
Merhaba bir hobi meslek scripti ekledim disc inventory kullanıyorum uzerime hicbir sekilde item gelmiyor

morpheause

Admin
Admin
Developer
Nis 30, 2020
352
195
Kurduğun meslek scriptinde hata olabilir mi? Başka bir paket üzerinde deneme imkanın varsa deneyebilir misin?

Biryardımsever

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 5, 2020
58
7
Mesela scriptte karpuz olayi var karpuz toplamıyor ama uzerime karpuz itemi verip karpuz kesmeye gittgimde uzerime kesilmis karpuz veriyor

Biryardımsever

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 5, 2020
58
7
Sen direk dosyaya koyup atarmısın bana ya ben beceremedim sanırım bide sadece karpuz yok uzümde var

morpheause

Admin
Admin
Developer
Nis 30, 2020
352
195
Malesef ilerleyen zamanlarda meslek scriptleri hazırlayıp paylaşabilirim şuanda vaktim yok oturup komple düzenleyecek kadar

• Beğen
Tepkiler: valez

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.