Paylaşım İtemli Bodycam

cloudf cloudf

gireleon

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 8, 2020
36
1
server.lua:37'de attempt to concatenate a nil value (field 'lastname') diye hata alıyorum.

TriggerClientEvent('bodycam:show', xPlayers, name.firstname .. ' ' .. name.lastname, xPlayer.job.grade_label)
bu satırda.
Nasıl çözebilirim acaba? bulamadım da

MOXHA

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
182
24
Characters kullanıyorsundur users yerine. Taşı onu server.lua dan. users yerine characters yap

gireleon

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 8, 2020
36
1
buraya steam hexini ekleme şansım ve isimin yanında oyun içi ID ekleme şansım var mı acaba? ben beceremedim ama nasıl ekleyebileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz? ayrıca itemi envanterde kullanılabilir nasıl yapabilirim bir kaç yöntem denedim kullanılabilir hale getirdim ama kullanınca görüntü gelmiyor

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli