Bilgilendirme Localhosta nasıl bir den fazla kişi bağlanabilir? Localhosta gerçekten arkadaşlarınızda girebilirmi?

cloudf cloudf

Alpha

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
68
37
Log Meln Hamachi adlı bir yazılımsal uygulama bulunmaktadır. Bu uygulama sayesinde arkadaşlarınız localhostunuzdan açtığınız fivem serverine girebiliri nasılmı?
Gelin resimli bir şekilde anlatılmına geçelim.

Adım 1: hamachiyi adlı uygulamayı yüklüyorsunuz ve bir hesap oluşturuyorsunuz sonra önünüze böyle bir ekran gelicektir.

Resim 1:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Örnek İndirme Linki:

Adım 2:
Bu tuşa basıyorsunuz ve eğer localhostu siz açıcaksanız yeni bir ağ oluşura basıyorsunuz ağ kimliğine ve paraolaya istediğiniz yazabilirsiniz arkadaşınıza bunu vericeksiniz ve bu şekilde oyuna giricek arkadaşınızdada hamachi uygulması yüklü olmak zorundadır.

Resim 2:

Adım 3:arkadaşınıza sunucuya girebilmesi için ip olarak ipv4 kopyalıyıp veriyorsunuz ipv4 ü almak için resimdeki boşyere sağ tık yapmanız yeterli bu ip ile arkadaşınız oyuna girer sizin oturunmuza girmesi gerek
oturuma en fazla 5 kişi girebilir istediğiniz cıkarabilirsiniz.

3 ile işraetledim yerden kapatabilirsiniz

NOTLAR:EN FAZLA 5 KİŞİ GİREBİLİR LOCAL HOSTU AÇAN VE OYUNA GİRİCEK KİŞİDEDE HAMACHİ YÜKLÜ OLMALIDIR VE SİZİN AÇTIĞINIZ OTURUMA KATILMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR. YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA BİRAZ ACELE İLE YAZDIM EKSİKLERİM VARSA DÜZELTİRSENİZ SEVİNİRİM SORUN OLURSA PROFİLİMDE DİSCORDUM VAR İYİ FORUMLAR DİLERİM....

♥

Son düzenleme:

thermite

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 5, 2020
57
64
Bildiğim kadarıyla 2. bir ağ kimliği oluşturarak daha fazla kişinin bağlanmasını sağlayabilirsiniz, hostu açan kişinin ikinci bir ağ kimliği oluşturması yeterli.

• Beğen
Tepkiler: Alpha

WWaulls

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 5, 2020
62
15
Çoğu kişinin istediği fakat hata aldığı veya tam olarak yapamadığı bir durum. Uğraşınız için teşekkürler, yararlı bir paylaşım.

• Sevdim

Alpha

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
68
37
Hem iyi hem kötü yorumlarınız için teşekkür ederim.
Dediğim gibi yardımcı olduysam ne mutlu bana ;)

MOXHA

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
178
20
Eline sağlık hocam bunun portlu halini de gösterebilirmisin ?

• Beğen

HakanKorkz

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 7, 2020
17
5
Çok teşekkürler üstadım aradığımız bir sorunun cevabı oldu bu umarım denediğimde gerçekten yapabilir ve çalıştırabilirim

• Beğen

Alpha

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
68
37
Bende oldu valla gayet güzel anlatmış valla tekrar tekrar teşekkür etmek istedim bence bu konun yetkililer tarafından sabitlenmesi gerek yetkililer bi ara el atarlar.
Yetkililer ön görürse neden olmasın sabitlencek bişeyse sabitlerler düşüncelerin içi sağol

flatron1903

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 7, 2020
41
6
Buna hiç gerek yok hamachi virüsün kralıdır.Modem arayüzünden port açmanız yeterlidir.Detaylı videosunu youtubedan izleyip yapabilirsiniz

Rise

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 5, 2020
63
68
Başarılı tam diyodum ben yazıcaktım daha güzel yazmışsın eline sağlık

• Sevdim

Alpha

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
68
37
Buna hiç gerek yok hamachi virüsün kralıdır.Modem arayüzünden port açmanız yeterlidir.Detaylı videosunu youtubedan izleyip yapabilirsiniz
Şuanda benim bilsiyarımdada yüklü virüs taraması yapsamda vs vs hiç bir sorun cıkmadı virüs tarzı şeyler yaşamadım konuyu baltalamaya gerek yok ama yine de sağol :D

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.