Geliştirici Destek Modlu kiyafet ekleme hk,

cloudf cloudf
cloudf cloudf

HeJa

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
71
10
Kolay gelsin hayırlı sabahlar sunucuma kıyafet eklemek istiyorum bir kaç tane forma tarzı şeyler buldum resource ve stream kısmını ayarladım mp_m_freemode_01" vs yazdım ama hiç bir şekilde mağazada bulamıyorum test sunucumda fivem element club argentum vardır forum üzerinde bulunan bandanaları eklediğimde bir sorun yaşamadım .

Mnior26

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 7, 2020
17
2
Kolay gelsin hayırlı sabahlar sunucuma kıyafet eklemek istiyorum bir kaç tane forma tarzı şeyler buldum resource ve stream kısmını ayarladım mp_m_freemode_01" vs yazdım ama hiç bir şekilde mağazada bulamıyorum test sunucumda fivem element club argentum vardır forum üzerinde bulunan bandanaları eklediğimde bir sorun yaşamadım .
mp_m_freemode_01 yazman yeterli değil klasörün tam adını kopyalaman lazım mesala , mp_m_freemode_01_mp_m_lowrider_01 bunun gibi
bunu kopyaladıktan sonra sonuna ^ bu işareti koyacaksın yani bunun gibi olacak , mp_m_freemode_01_mp_m_lowrider_01^ bunu değiştirdiğin ytd ve ydd dosyasının başlarına yazdığında olur

Sweet

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
231
49
mp_m_freemode_01 yazman yeterli değil klasörün tam adını kopyalaman lazım mesala , mp_m_freemode_01_mp_m_lowrider_01 bunun gibi
bunu kopyaladıktan sonra sonuna ^ bu işareti koyacaksın yani bunun gibi olacak , mp_m_freemode_01_mp_m_lowrider_01^ bunu değiştirdiğin ytd ve ydd dosyasının başlarına yazdığında olur
peki admin vMenu'sunde bu kıyafetleri deneyebiliyormuyuz illa kıyafetçiyle ilgili bir script yüklü olması lazımmı

HeJa

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
71
10
Sorunsuz kurulum gerçekleştirdim fakat "mp_m_freemode_01_mp_m_lowrider_01" tam dosya adını nasıl alıyoruz onuda eklerseniz çok iyi olur

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.