Geliştirici Destek Nopixel çoklu karakter

cloudf cloudf
cloudf cloudf

Brevanss

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 14, 2020
30
2
Nopixel çoklu karakterde mesela hiç karakter açmadan giriş yapıyorum entera bas diyor ama arkasında esx identity gözüküyor ben bu identitynin slotlu karakter seçme yerine geldikten sonra bir slot seçtikten sonra gelmesini istiyorum yardım edermisiniz?

morpheause

Admin
Admin
Developer
Nis 30, 2020
352
196
Identity nin karakter mevcut mu sorgusunu karakter seçtikten sonraki kodlarıyla triggerlaman lazım. Zaten bildiğim kadarıyla o şekilde çalışıyordu kashacters yanlış kurmuş olabilir misin?

Proximity

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 18, 2020
4
0
Türkiye
www.proximitycodes.com
Nopixel çoklu karakterde mesela hiç karakter açmadan giriş yapıyorum entera bas diyor ama arkasında esx identity gözüküyor ben bu identitynin slotlu karakter seçme yerine geldikten sonra bir slot seçtikten sonra gelmesini istiyorum yardım edermisiniz?
Yanlış hatırlamıyorsam "np-kashacters" eklentisi "jsfour-register" ile uyumlu çalışacak halde tasarlanmıştı. "jsfour-register" eklentisini indirip dener misin?

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.