Geliştirici Destek NP-MENU Fonksiyon atamak ?

cloudf cloudf
cloudf cloudf

MOXHA

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
178
20
Bu Nopixelin menüsüne 1 tane bile fonksiyon atayamadım gitti bana 1 tane örnek olarak mesela esx_policejobdan üstünü aramanın fonksiyonunun örneğini verebilecek varmı ?

Kavl

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 10, 2020
164
36
MOXHA MOXHA Dostum Rica etsem banada scriptin linkini atabilirmisin?

Ediz

Admin
Admin
May 1, 2020
91
71
Dostum mantığı çok basit. Client side event oluşturup event ismini menü configine yazıyorsun. Function name event ismi oluyor yani.

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Orion ve MOXHA

MOXHA

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
178
20

Kavl

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 10, 2020
164
36
MOXHA MOXHA Teşekkürler Ekleyeceğimiz Fonksiyonları Hangi Kısımdan Ekliyoruz Bulamadımda ?

Son düzenleme:

MOXHA

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
178
20
Kavl Kavl Aman Aman bilgiye malesef sahip değilim ama örneğin functions.lua diye bir dosya oluşturup resourcedan entegre edip mesela function cuff olsun cuffu fonksiyonlu hale getirip funsctions.lua'da sonra yaptığım ismi config den o animasyonun altındaki function a giriyoruz

blocker

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 17, 2020
10
3
MOXHA MOXHA yürüyüş stillerinde sadece yaralı kısmını yapmıyor hepsini yapıyor en önemlisi de o nasıl düzeltebilirim ?

MOXHA

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
178
20
B blocker Şuan np menüyü kullanmıyorum çünkü herşeyi halledip mal gibi polis jobun ve mechanic jobun fonksiyonları atayamadım yaptığım herşey bok oldu pek önermiyorum kullanmanı herneyse. Cevabına geçelim
Vermiş Olduğum np-menüde emotes triggers'a girip injuredi değiştirmen gerekiyor

Kod:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol

şu şekil + olarak

Config.lua'dan

yaralı animasyonunu

AnimSet:Injured

Bununla Değiştirin.

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.