Tanıtım plRP | discord.gg/tYE6qwTpnu

cloudf cloudf

Ezeqiueel

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Ocak 5, 2021
8
0
24
Değerli FiveM oyuncuları aylardır uğraştığımız NP Paketimiz bitti ve sunucumuzu siz değerli oyuncularımız için açmaya karar verdik. Sunucumuzda herhangi bir bağışla bir oyuncunun önüne geçemezsiniz. P2W denilen şeyden çook uzağız.

Sunucumuzun bazı sistemlerinden bir kaç kare:

> Sunucumuzda bulunan envanter | np-inventory
unknown_2.png

> Kıyafet menüsü | np-menu

> Sorunsuz Taco Run

> Sorunsuz Oxy Run

> Sorunsuz Motel

> Sorunsuz PD pack

> Gelişmiş EUP

> Güncel konum sistemi | /ping

> Gun Shop
unknown.png

> Kullandığınızda hız, can ve zırh veren maddeler eklendi.

> Gelişmiş ev,market,mücevher,vezne soygunu.

> /craft sistemi

Sunucumuz plRP yönetim ekibi sizler için çalışmaktadır. Sunucumuz bir kaç gün içinde açılacaktır gelip kayıt olmayı şansınızı kaçırmayın iyi roller!
discord.gg/tYE6qwTpnu
 

equalizer

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Ara 21, 2020
1
0
19
beyler size hayatın acı bi gerçeğini söyliyim mi eğer bir serverda black shadowu dev aldılarsa o sw de dev olmasın daha iyi bunu bütün herkesde biliyor gidersenizde istek öneriye bişey yazmayın zaten yapamıyor (sorry ama gerçekler)
 

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli