Tanıtım Raid Roleplay | discord.gg/94sgBCm

cloudf cloudf

RA1DER

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
Eki 18, 2020
207
12
Merhabalar, Raid Roleplay Sunucu Tanıtımıdır.

YÖNETİM EKİBİ

Yönetim Ekibimiz 8 Farklı Sistemden Oluşmakta, her yetkilinin bizlerde aynı bir önemi mevcuttur.
Sunucu yönetimi olarak "RA1DER" - "dorq" Sunucu yönetimini ele almıştır. Ardından Fornaks, Quinsy ve Scept alt yönetimden sorumlu yetkili kişilerdir. Sizlere elimizden geleni sağlıyabileceğimizi düşünmekteyiz.

SUNUCU İŞLEYİŞİ

Sunucumuz Hard-Arcade tanımlı bir roleplay sunucusudur. Tüm rollere önem vermekteyiz, isteyen istediği rolü yapabilir sınırlama yok, hayal gücünüze kalmıştır. Sunucumuzda rol dönebilmesi amaçlı bolca etkinlikler ve rol yapmanızı kolaylaştıracak sistemler bulunmaktadır.

Sunucumuza giriş yapabilmek için fivem saati veya yaş'ın bir önemi yoktur. Giriş yapabilmeniz için ses kalınlığınızın yeterli bir seviyede olup sizlere mülakat'da sorulan sorulara doğru cevap vermeniz doğrultusunda sunucumuza giriş yapabileceksiniz.
Gang alımlarımız her zaman aktiftir, boş ganglerimiz sizlere uygunluğu doğrutultusunda verilecektir. Eğer boş bir çete kalmadıyse custom bir gang oluşturabilirsiniz.Resimli

Diğer gerekli tüm bilgiler için discord adresimize gelebilrisiniz;
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Sunucu Tanıtımı;

RA1DER

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
Eki 18, 2020
207
12
Sunucumuz 28 nisan akşamıyla aktif bir biçimdedir, anlık 40 50 oyuncu görmektedir.

RA1DER

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
Eki 18, 2020
207
12
Sunucumuz aktif bir şekilde devam etmektedir, gang alımlarımız aktiftir. Akşam saatlerinde 50 civarı users sayısı görmekteyiz. Ekstra olarak yetkili alımlarımız da aktifitr

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli