Dev. Arıyorum shaw Development'a İş Ortakları Arıyorum !

cloudf cloudf

shaw

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Ağu 18, 2020
48
3
20
Hepinize selamlar iyi akşamlar .

shaw development'a yeni ortaklar arıyorum. Aramamın en büyük sebebi yetişmememiz Magni ile girdiğimiz bu yolda,
bilgili bir arkadaş arıyoruz. Gerçekten bilgili arıyoruz arkadaşlar. Aklımızda güzel sistemler ve planlarımız var. Detaylar için özelden veyahut konun altınıza sorularınızı alabiliriz.

Discord adresim : shaw#8112

Son düzenleme:

WHTS

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 7, 2021
119
27
21
Projelerinden bahsedebilirmisin ? Yapmayi Planladigin Projeler

• Beğen
Tepkiler: shaw

shaw

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Ağu 18, 2020
48
3
20
Projelerinden bahsedebilirmisin ? Yapmayi Planladigin Projeler
Merhaba ilk olarak telefona yeni bir uygulama getirmeyi planlıyorum öyle basit bir iş değil aslında ama. Paket düzenlemeyi ve üstünde yeni scriptleri de çıkarıp gelişmeyi planlıyorum. Tam olarak da planımı burda anlatmak istemem.

krozberh

Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Eyl 6, 2020
42
8
Lütfen konunun altına (+up, +güncel) gibi şeyler yazmayınız. Konu sahibi 24 saatte bir (Konuyu yükselt) butonuna basarak konuyu yükseltebilir. İyi forumlar.

Alperen

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Nis 12, 2021
30
3
19
hemen geliyorum shaw shaw

XRS

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Haz 14, 2021
9
5
24
Gönüllü olarak mı, ücretli olarak mı arayış içindesiniz*

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli