Geliştirici Destek Slotlu envanter yardım

cloudf cloudf
cloudf cloudf

Sweet

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
231
49
1588832253715.png merhabalar burada paylaşılan slotlu envanteri sql okutmaya çalışırken böyle diyor napmam lazım

exx

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
28
10
items tablon yerinde değilse olmaz yada items tablon varsa ordaki create table items yazan yeri sil

exx

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
28
10
kankam başka bir tane items tablon varmış onu düşür öyle dene onu demeye çalışıyorum

morpheause

Admin
Admin
Developer
Nis 30, 2020
351
195
eğer items tablon mevcutsa okuttuğun sql dosyasındaki essentialmode.items kısımlarını items olarak değiştir

morpheause

Admin
Admin
Developer
Nis 30, 2020
351
195
sql dosyanda create items kısmı gördüm sadece onu dene items tablosu oluştuktan sonra alttaki itemleri ekle

Sweet

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
231
49
1588870123982.png
öyle yaptığımda sadece disc-inventory table oluşturuyor items oluşturmuyor

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.