Paylaşım Sorunsuz Motel

WWaulls

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 5, 2020
62
15
Merhabalar Ben iasNycto

Elimde olan sorunsuz Motel'i sizin ile paylaşmak istedim.

Resource'nin içine "[MOTEL]" adlı bir klasör oluşturup, oluşturduğunuz klasör'ün içine atıp start vermeniz yeterli.

Data'ya okutmayı unutmayınız.
:cool:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
/
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .
Odaya girdiğimizde kişileri aynı odaya mı atıyor? Yani yumruk salladığımda içerideki diğer kişilere vurabiliyor muyum? Çünkü bu motelin en büyük sorunu oluyor genelde.

• Beğen
Tepkiler: iasNycto

iasNycto

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 4, 2020
8
12
Odaya girdiğimizde kişileri aynı odaya mı atıyor? Yani yumruk salladığımda içerideki diğer kişilere vurabiliyor muyum? Çünkü bu motelin en büyük sorunu oluyor genelde.
Oda'da kimse birbirini göremiyor yumruk konusuna gelirsek ise engellebilir. Basit şeyler

morpheause

Admin
Admin
Developer
Nis 30, 2020
351
195
Odaya girdiğinde instance scripti devreye girer eğer yumruk atamamalarını istiyorsan instance client.lua içerisindeki

Kod:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol
kodunu
Kod:
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol
ile değiştir. Bunları uygulamadan önce instance yedeğini almayı unutma.

!mrX

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 5, 2020
11
1
Bu silahların görunuşunu degiştirmeyle ilğili bir paylaşım yaparmısınız teşekkurler

Fonzillo

Aktif Üye
CF Kullanıcı
Nis 29, 2020
106
113
Bu motel eklentisinde motele girince giren kişinin aracı kayboluyordu o fixlendi mi yoksa benim bu pakete koyduğum motel eklentisinin aynısı mı ?

morpheause

Admin
Admin
Developer
Nis 30, 2020
351
195
Bu motel eklentisinde motele girince giren kişinin aracı kayboluyordu o fixlendi mi yoksa benim bu pakete koyduğum motel eklentisinin aynısı mı ?
Onun sebebi motele ışınlarken uzak bir noktaya girip aracın başında kimsenin kalmaması isterseniz motelin altına taşınmış ymap ini paylaşabilirim çözer o.

Codein

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
111
25

spanqe

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
102
94
pw-motels:getProperty yolunu bulamadığı söylemiş cmd. Bu yolu bir kontrol eder misin? eğer herşey tamamsa yardım etmeye çalışırım.

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli