Ücretli Sunucular İçin Çete Kıyafetleri Ve Daha Fazlası.

cloudf cloudf
cloudf cloudf

Huncho

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 14, 2020
5
3
Herkese merhaba ben Hanz uzun zamandır FiveM platformunda kıyafet design işine girmeyi planlıyordum ve artık zamanın geldiğini düşünüyorum.Kendi tasarımım olan çete ve bir çok kıyafetler ile piyasaya giriş yapmış bulunmaktayım,profesyonel olduğum söylenemez fakat elimden geleni yapıyorum.Fiyatlar öbür kıyafet designlerlar ile çok farklı ucuz ve öz kıyafetler satıyoruz.

Families Gang Jacket
1589487782530.png

1589487814991.png
Ballas Gang Jacket
1589487849734.png

1589487877574.png

Straight Outta Compton Jacket
1589488009604.png

1589488028807.png

Vagos,Aztecas,Bloodz,Crips Çetelerinin Jacketleri Bulunmaktadır Farklı Çete Kıyafetleri Ve Daha Fazla Bilgi Almak İçin Discord Adresimiz =
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .

Küçük Bir NOT:Yapılan tasarımlar profesyonel değildir elimden geleni yapıyorum,anlayışınız için teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Fonzillo
B

becha

Ziyaretçi
Kayıtsız
Konu tarafımca doğru bölüme taşınmıştır, hayırlı satışlar.

Vlad

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
20
15
Gayet güzel yapıyor kendim çete paketi almıştım gayet memnunum

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.