Tanıtım Sunucuya Özel Bot

cloudf cloudf
cloudf cloudf

shorty

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 6, 2020
17
58
Selam dostlar bugün size kendi botumdan bahsedeceğim,
botun tüm kodlamaları ben ve bir arkadaşım tarafından yapıldı altyapısı dahil. Botumda bir çok seçenek mevcut bunların bir kaçından bahsedeceğim, talep ettiğim ücret sadece NITRO üzerine olmuştur. Şimdilik bu şekilde devam edecektir.
Bot tamamiyle sunucunuza entegreli olarak kurulacaktır ve içerisinde antiguard olacaktır.
(yeni sürümünü güncellemekteyim)

- Botta bulunan özelliklerden;
- Databaseli blacklist (kişi discordunu değiştirene kadar sunucunuza her girişinde "blacklist" permi ile gelecektir.)
Ekran Alıntısı.PNG

- Başvuru
Onay(onaylanan kişilere otomatikmen mülakat veya whitelist permi verilecektir. Sizin seçeneğinize kalmış)
Red(red edilen kişiler dbye kayıt edilir ve tekrar gelsede RED permi ile gelecektir.)
Ekran Alıntısı3.PNG Ekran Alıntısı2.PNG

- Databaseli Uyarı Sistemi
Ekran Alıntısı4.PNG Ekran Alıntısı5.PNG Ekran Alıntısı6.PNG
- Sesmute (kişi tekrar mutesini açsada süresi bitene kadar bot tekrar muteler. bazen algılayamayabiliyor)
Ekran Alıntısı8.PNG

- Kişi idsi ile direkt olarak "whitelist" verme kaydını geri alma
Ekran Alıntısı9.PNG

Ve istek, bug odaları !istek yazarak isteklog odasına mesaj gönderme (bug içinde geçerli)
Ekran Alıntısı10.PNG

Ve daha bir çok özelliği içinde bulunmaktadır, isteğe göre komut eklenebilir. Ücret nedir? gibi sorular sormayınız lütfen üsttede yazdığım gibi NITRO karşılığında botu sunucunuza kurabilirim.

Şuanda çalıştığım sunucular;

- Red Roleplay
- MARP
- Venom Roleplay
- ST. Life Roleplay

Discord üzerinden bana ulaşabilirsiniz "shorty#8888"

Son düzenleme:

BLood

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Haz 15, 2020
1
1
bana dc den ulaşırmısın dc adını değiştirmişsin sanırım BLoode#0031 eklersen bende isterim bu botdan

• Beğen
Tepkiler: shorty

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.