telefon

cloudf cloudf
cloudf cloudf

Sweet

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 2, 2020
231
49
Merhabalar badRP'nin yeniliklerinde gorunce cok hosuma gitmisti,1-2 kaliteli yabanci forumda bulamadimda public bir telefon ise paylasma sansiniz varmidir. Screenshot_20200516-130712_WhatsApp.jpg

MertAlasun

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 8, 2020
13
2
Merhabalar badRP'nin yeniliklerinde gorunce cok hosuma gitmisti,1-2 kaliteli yabanci forumda bulamadimda public bir telefon ise paylasma sansiniz varmidir. Ekli dosyayı görüntüle 374
Bu telefonu çok uzun süredir arıyorum ve elimde büyük bir bütçe var bu telefona ayırabileceğim. 3 adet yabancı sunucuda gördüm, üst yetkililerine sorduğumda satamayacaklarını söylediler. Ben bunu satan birinin olduğuna eminim çünkü 3 sunucunun da telefonundaki detaylar aynı ancak birbirlerinden habersizler. Kimin sattığını aylardır arıyorum ama nafile, eğer bulursan bana da söyler misin?

xheN

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 5, 2020
97
68
Github'da mythic_phone olarak bulabilirsin tabi base lazım base bulursan banada haber et :)

MertAlasun

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 8, 2020
13
2
kanka nr kadar dogru bilmiyorum ama badRpdeki basr'sizi gibi birseymis oyle birsry duydum sanirim
Dediğim gibi "mythic_phone" scriptinde base referans alınarak kullanılan sadece 2 adet fonksiyon var. CharacterSpawned ve Logout. Bunları ESX'e uyarlarsan sorunların çözülecektir. Ayrıca mythic_sound gereksinimini kaldırmak içinde gcphone'yi referans alabilirsin.

B

becha

Ziyaretçi
Kayıtsız
Sydres Sydres nopixel dump'ından cidden o telefonu çalışabilir hale getirdin mi ?
Twitter falan çalışıyor mu ?

• Beğen
Tepkiler: Sydres

icoboo

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 9, 2020
32
1
Sydres Sydres bu şahıs büyük bi yalancı internette discordda bulunan fotoğrafı millete atıp yok şöyleyiz sunucumuz da kullanıyoruz gibi gibi diyor boş yapıyor aldırış etmeyin ssleri yükletmesin bana :)
nopixel dump'ından cidden o telefonu çalışabilir hale getirdin mi ?
Twitter falan çalışıyor mu ?
ben bu arada dumpdan çalıştırdım servere gerek kalmadan fakat çok eskinin telefonu o şekilde çalışmıyor haberin olsun db isteyen server isteyen kısımlara return true çektir kendin de deniyebilirsin

B

becha

Ziyaretçi
Kayıtsız
Sydres Sydres bu şahıs büyük bi yalancı internette discordda bulunan fotoğrafı millete atıp yok şöyleyiz sunucumuz da kullanıyoruz gibi gibi diyor boş yapıyor aldırış etmeyin ssleri yükletmesin bana :)

ben bu arada dumpdan çalıştırdım servere gerek kalmadan fakat çok eskinin telefonu o şekilde çalışmıyor haberin olsun db isteyen server isteyen kısımlara return true çektir kendin de deniyebilirsin
Arkadaşlar atışmaya gerek yok, kim ne kadar iyi kim ne kadar kötü bunu ben sen veya başka biri belirleyemez herkes kendi çapında birşeyler yapmaya çalışıyor. Eğer Sydres Sydres cidden bunu yapabildiysen tebrikler, telefonun içinden video çekip atabilir misin ?

• Beğen
Tepkiler: Fonzillo

icoboo

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 9, 2020
32
1

Ekli dosyalar

icoboo

Yeni Üye
CF Kullanıcı
May 9, 2020
32
1
bu arada telefon için ben chubbs a yazdım chubbs telefonu çalıştırtıp gönderdi ama dediğim gibi çok kötü duruyor eski sürüm 2018 in dumpuymuş şuan nette olanlarda o dump...

Alpha

CloudFivem Üye
CF Kullanıcı
May 11, 2020
68
37
Yardım alabiliceğini söyledim dikkatli okumadan yorum yapma sydres ve sanırım yazdım çünkü backgroundundan buna benzer bişey vardı yardımcı olmak isterken balta atmaya gerek yok forumda zaten aktifsin her gönderiye bakyıosun maşallah

• Beğen
Tepkiler: Fonzillo

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.