Geliştirici Destek utk_ornateheist

cloudf cloudf

oguzyukcell

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Eyl 10, 2020
41
0
21
Arkadaşlar utk_ornateheist scriptinde sesli soygunu başlatmak için e'ye basıyorum thermal_charge'ı yerleştiriyor sonrasında olduğum yerde donup kalıyorum hareket edemiyor. Hem kapıda açılmıyor hatta thermal_charge'ı yerleştirme animasyonu oluyor fakat çalışma anımasyonu olmuyor. Aynısını sessiz soygun için yaptığımda da kapıyı zorluyor sonrasında donup kalıyorum. scripti restartlayınca hareket edebiliyorum.
 

Ekli dosyalar

  • 3.8 MB Görüntüleme: 30

ZaKiro

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Ağu 11, 2020
9
1
21
progressbar'ı kurmamış olabilirsiniz. client.lua'dan gerekli olan bildirim scriptini kurmanız sorununuzu çözer veya pnotify'e entegre edip kullanabilirsiniz.
 

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli