Tanıtım YOLT Roleplay - discord.gg/UkQ6CenAuF

cloudf cloudf
cloudf cloudf

lerugzo

Yeni Üye
CF Kullanıcı
Ağu 7, 2020
6
0
31
İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .


TEKNİK: Sunucu dahilinde FPS sorunları, stutter ve lag gibi problemlerin yaşanmaması amacıyla paketimiz optimize edilmiş ve sunucumuzun teknik özelliklerine de uyarlanmıştır. Hedefimiz, sunucu listesinde yukarıda olmaktansa daha kaliteli bir roleplay deneyimi sunmak olduğu için, başlangıçta sunucu oyuncu sınırımız 64 olacak, kademeli şekilde yükseltilecektir. Açılış tarihimiz 12 Nisan olarak belirlenmiştir.

YÖNETİM: Yönetim ekibi, daha önce roleplay sunucularında en az 100 saat yöneticilik yapmış, çözüm odaklı oyunculardan oluşmaktadır. Discordumuzda kurulu ticket sistemi ile, anında ulaşabileceğiniz bir kadro sizi bekliyor.

OYUN: Sizi oynarken yormayacak, roleplay keyfini çıkarmanızı sağlayacak bir ekonomi ile şehre iniş yapacaksınız. İllegal meslek ile devam etmek isterseniz sizi birden fazla yol bekliyor. Karakterinize uygun mesleği seçmek size kalmış.

EKİP: Rol bilgisine göre oyuncu topluluklarını sunucumuza alıyoruz.
Yardım paketleriyle bize verdiğiniz katkıyı size de yansıtmaya çalışacağız. Gelmek isteyen PD/SD vb. legal ekiplere de gerekli yardımlar, istenen düzenlemeler/eklentiler yapılacaktır.


İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .


İçeriği görüntülemek için Giriş yap veya Kayıt ol .


 

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yasal Uyarı

  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren cloudfivem.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. cloudfivem.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

Hızlı Bağıntılar

Kullanıcı Paneli

Sponsorluk İçin

Sponsorluk için morpheause@cloudfivem.com a mail atınız.